Hizmet Verdiğimiz İller ve İlçeler

Timtaş Jeneratör, 50 yılık sektör tecrübesi ile Bursa  jeneratör kiralama firması olarak tüm enerji ihtiyaçlarınıza yanınızdadır.  İstene her güç ve kv da kesintisiz enerji kaynağı sistemine sahip olan firmamız ihtiyacınız olan süre boyunca ister ay ister hafta ister yıllık kiralama yapabilmektedir. Benzinli ve dizel gruplardan oluşan geniş ürün yelpazemizle dönemsel de olsa sürekli de olsa jeneratör ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Bursa  kiralık jeneratör firması olarak adrese gelip gereken keşif çalışmasını yaptıktan sonra ihtiyacınıza en uygun, ekonomik fiyatlı jeneratörü tespit edip müşterimizle paylaşıyor, onaylanması halinde jeneratörü size ulaştırıyoruz. Taşınması, jeneratörün yerinin hazırlanması, montajı ve çalıştırılmasını kapsayan tüm süreçlerde görev alan teknik ekibimiz, olası arıza veya sorunlarda da hizmetinizdedir.

Enerjinin bir lüks olmaktan çıkıp günlük hayatımızın olmazsa olmaz bir ihtiyacı haline dönüşmesinden bu yana hayatımızda olan jeneratörler konusunda her bütçeye uygun seçeneklerimizle hizmet vermekteyiz. Aradığınız sessiz ünite jeneratör, benzinli, dizel jeneratör, şaftlı jeneratöre ekonomik fiyatlarla ulaşabilmek için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.