Kurumsal

1970 yılında şehrine ve ülkesine değer katma, sektöründe öncü olma ilkesiyle kurulan Timtaş Jeneratör, 50 yıllık tecrübesiyle sizlerin hizmetinizdedir. Bursa jeneratör firması olarak her kapasitede kesintisiz enerji imkanı yaratan firmamız, %100 yerli üretimle çalışmaktadır.

Teknolojiyi ve getirdiklerini her zaman yakından takip eden Timtaş Jeneratör, jeneratör kiralama, jeneratör satış ve servisi, montaj ve demontaj, sıfırdan jeneratör imalatı ve 2. El jeneratör satışı, periyodik bakımı gibi bu enerji ihtiyacını karşılamanın her aşamasında hizmet vermektedir.

Bursa jeneratör kiralama firması olarak ihtiyacınıza en uygun ürünü satın alma maliyetine katlanmadan istediğiniz süre boyunca kiralamayabilmenizi sağlıyoruz. Kiralama aşamasında Keşif ekibimiz adresinize gelerek ihtiyacınız belirler ve firmamız bünyesinde bulunan  çeşitli güçlerdeki kiralık jeneratörlerden uygun olanı seçer. Hem ekonomik hem de maksimum faydayı verecek ürünü bulmanız uzman ekibimiz tarafından sağlanır.

İmalat alanında ise 5KVA’dan 110 KVA’ya kadar fırçasız tek rulman, çift rulmanlı alternatör imalatı ve 500 KVA’ya kadar jeneratör üretiminden oluşan bandımızla tüm Türkiye’ye ürünlerimizi ulaştırmaktayız. Hem tasarım hem imalat hem servis hem de satış ve kiralama hizmetlerimizle Bursa’nın ve Türkiye’nin öncüsü olan Timtaş Jeneratör, tecrübesi ve yüksek müşteri memnuniyeti ortalaması ile hizmetinizdedir.